Aktualności


Zabawa Karnawałowa
28.01.2015

28 stycznia 2015 roku tradycyjnie, tuż przed zakończeniem I semestru nauki, w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Tradycyjnie również, w tanecznej zabawie towarzyszył naszym uczniom zespół wojskowy „Czasza”.

Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i dorośli. Tanecznymi krokami chwalili się nawet nauczyciele pracujący w naszej szkole. W bajkowej scenerii, przy pięknej muzyce dzieci bawiły się wspaniale.

Dodatkową atrakcją były konkursy i zabawy, które dostarczyły mnóstwa radości. Najmłodsi nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu na balu nie zabrakło księżniczek, rycerzy, piratów, Spiderman`ów, czarodziejek i cyganek, kowbojów, była także tajemnicza gwiazda estrady.

Wszystkie dzieci, które brały udział w konkursie na najpiękniejsze przebranie karnawałowe otrzymały nagrody. W przerwie mogliśmy wypróbować szczęście w loterii fantowej. A losy były zaczarowane, więc upominki dostawały nawet dzieci, które wylosowały puste losy... Zabawę uprzyjemnił słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

« powrót