Olimpiady Specjalne Sekcja "Zamoyskiego" - osiągnięcia



Dawid Jakbczyk - brązowy medal w pchnięciu kulą
Aneta Dąbrowa - złoto w biegu na 100m
Dariusz Fudalej - złoty medal w biegu na 100m i złoty medal w pchnięciu kulą.
 
 
Paweł Kania  II miejsce,
Patryk Tomczyk  IV miejsce
 
 
Aneta Dąbrowa – srebrny medal w biegu na 100 metrów i brązowy w pchnięciu kulą;
Darek Fudalej - brązowy medal w pchnięciu kulą i IV miejsce w biegu na 100 metrów;
Dawid Jakubczyk (nasz najmłodszy zawodnik)  IV miejsce w pchnięciu kulą i VI miejsce w biegu na 100 metrów.
 
Dariusz Fudalej IV miejsce
Tomasz Młynarczyk IV miejsce
 
Zawody lekkoatletyczne:
Mariusz Szlachta- złoty medal w biegu na 100 m i srebrny medal w skoku w dal
Aneta Dąbrowa- brązowy medal w biegu na 100 m i brązowy medal w pchnięciu kulą
 
Zawody pływackie:
Agnieszka Bartkowska- złoty medal w pływaniu na 25 m. techniką dowolną
Ania Kuć - brązowy medal w pływaniu na 25 m. techniką dowolną.

Tomek Młynarczyk - złoto
Darek Fudalej - brąz
 
Tomasz Młynarczyk - srebrny medal w stylu grzbietowym.
Celina Tarnowska dzielnie walczyła na dystansie 25 metrów z deską i choć zajęła miejsce tuż za podium, poprawiła swój rekord z preeliminacji o ponad dwie sekundy.
 
Złoty medal w biegu na 100 m - Mariusz Szlachta
Złoty medal w biegu na 100 m - Aneta Dąbrowa
Złoty medal w biegu na 100 m - Marcin Czaplak
Złoty medal w biegu na 100 m -Tomasz Młynarczyk
Brązowy medal w biegu na 100 m - Dariusz Fudalej
Złoty medal w skoku w dal - Mariusz Szlachta
Złoty medal w skoku w dal - Tomasz Młynarczyk
Złoty medal w skoku w dal - Dariusz Fudalej
Brązowy medal w skoku w dal - Marcin Czaplak
 
 
Dariusz Fudalej - IV miejsce
Piotr Pitala - srebrny medal
Tomasz Młynarczyk - złoty medal 
 
Złoty medal w biegu na 100 m - Mariusz Szlachta
Złoty medal w biegu na 100 m - Aneta Dąbrowa
Brązowy medal w skoku w dal - Mariusz Szlachta
IV miejsce w pchnięciu kulą - Aneta Dąbrowa
Najlepsze czasy w biegu na 800 m osiągnęli Kazimierz Boroń i Krzysztof Ciepiela

XII Małopolski Turniej Tenisa Stołowego  16.XI.2011r.
 
złoto - Sebastian Bubak
srebro - Dominik Trzyszczyk
brąz - Mariusz Szlachta
IV miejsce - Szymon Trzyszczyk
 
Złoto w biegu na 800m - Kazimierz Boroń
Złoto w biegu na 100m - Mariusz Szlachta
Srebrny medal w biegu na 100m - Damian Szlósarczyk i Paweł Górnisiewicz
Srebrny medal w pchnięciu kulą - Paweł Górnisiewicz
Brązowy medal w skoku w dal - Mariusz Szlachta

XI Małopolski Turniej Tenisa Stołowego  18.XI.2010 r. 
 
Konrad Partyka i Mariusz Szlachta - złoty medal
Bubak Sebastian - brązowy medal
 
Nasi zawodnicy zdobyli I miejsce i przywieźli złote medale.
 
1 miejsce w biegu na 100m - Konrad Partyka
1 miejsce w biegu na 100m - Paweł Górnisiewicz
3 miejsce w biegu na 100m - Mariusz Szlachta
2 miejsce w biegu na 800m - Kazimierz Boroń
2 miejsce w pchnięciu kulą - Paweł Górnisiewicz
 
 
Paweł Biel –  III miejsce
Sebastian Bubak - II miejsce
Konrad Partyka – IV miejsce
 
III Letnie Europejskie Igrzyska w Lekkiej Atletyce Olimpiad Specjalnych - Ołomuniec - Czechy
 
Krystian Kucharski - II miejsce 400 m i III miejsce na 800 m
 
V Ogólnopolski Turniej w Badmintona - Trzcianka
 
Paweł Makowski I miejsce
Mateusz Tylek I miejsce
Marek Malina IV miejsce

Wisła Kraków -
Wyprowadzenie zawodników Wisły Kraków i Górnika Zabrze