Aktualności


Kolorowy Dzień Tańca na Zamoyskiego
27.04.2018

W dniu 27 kwietnia 2018 roku z okazji „Międzynarodowego Dnia Tańca” również i my chcieliśmy pochwalić się swoimi umiejętnościami tanecznymi i nauczyć się nowych tańców na zorganizowanym w naszej szkole „Kolorowym Dniu Tańca”.

 

Rozpoczęcie imprezy miało miejsce na sali gimnastycznej, gdzie zgromadzeni uczniowie i nauczyciele zatańczyli wspólnie taniec integracyjny.

 

Kolejnym punktem programu były warsztaty taneczne z różnych styli tańca przeprowadzone przez profesjonalnych instruktorów.

 

Nasi uczniowie uczestniczyli w pokazie tańców oraz mogli nauczyć się kroków i układów tanecznych z tańca ludowego i towarzyskiego, swingu i salsy. Na zakończenie naszego radosnego dnia, uczniowie zatańczyli na dziedzińcu szkolnym wraz z instruktorami.

 

Ten dzień dostarczył naszym podopiecznym mnóstwo wrażeń i uśmiechu i na długo pozostanie w ich pamięci.

 

Składamy serdeczne podziękowania naszym wspaniałym instruktorom: Magdalenie Prędce, Monice Grunwald, Karinie Shortes, Joannie Dydek, Magdalenie Kaszuba-Kłapa i Janowi Maciejczykowi, którzy zarazili nas swoją pasją, energią i z wielkim zaangażowaniem poprowadzili dla nas warsztaty w ramach wolontariatu.

 

Dzięki nim uczniowie mieli możliwość zdobycia nowych doświadczeń oraz odkryć jak wiele pozytywnych wrażeń może przynieść wspólny taniec.

 

Organizatorzy imprezy: panie Marta Majka, Agnieszka Kluba i Grażyna Bartosik

 

Zdjęcia pani Renata Sobczyszyn

« powrót