Aktualności


Wigilia Internatowa
3.01.2018

19 grudnia wszyscy mieszkańcy internatu wspólnie z wychowawcami, nauczycielami oraz Dyrekcją Ośrodka zgromadzili się przy wigilijnym stole. Towarzyszyło nam ciepło i blask Betlejemskiego Światła Pokoju przyniesionego przez harcerzy. 

W rodzinnej atmosferze połamaliśmy się opłatkiem, złożyliśmy sobie świąteczne życzenia i zasiedliśmy do wspólnej Wieczerzy. Na stołach zagościły tradycyjne, wigilijne potrawy przygotowywane specjalnie na to spotkanie. Następnie nadszedł czas kolędowania. W nastrojowym świetle migoczących  lampek, przy dźwiękach popularnych kolęd śpiewaliśmy inywidualnie i grupowo. Sprawiło nam to wiele radości i wprowadziło w nastrój Świąt.

Przez cały czas wychowankowie z ciekawością spoglądali na paczki które leżały  pod choinką. Były to prezenty, które przywiózł nam nasz specjalny gość pan Wojciech Chwaja. Wręczył naszym wychowankom atrakcyjne prezenty ufundowane przez Lions Club Kraków-Stare Miasto. Z niecierpliwością  i zachwytem młodzież rozpakowywała paczki, a  wybuchom radości nie było końca. W imieniu wychowanków serdecznie dziękujemy!

« powrót