Aktualności


Z życia świetlicy...
2.06.2026

Maj przywitał nas wieloma ciekawymi pracami, które wpłynęły na nasz konkurs: "Rój pomysłów wokół ula." Z prac powstała wystawa ciesząca oko wszystkich przechodniów korytarza w internacie.
Z okazji Dnia Mamy wykonywaliśmy dla nich upominki oraz kartki. Robiliśmy także mydełka glicerynowe oraz kontynuowaliśmy projekt MegaMisja.
Jeśli tylko pogoda dopisywała to wychodziliśmy na plac zabaw korzystając z promieni słońca i aktywnie spędzając czas na świeżym powietrzu.

« powrót


Z życia świetlicy - maj