Aktualności
8za i 1BP w Ogrodzie Botanicznym
8.05.2026Korzystając z pięknej majowej pogody uczniowie klas 8za i 1BP pojechali na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego. W czasie spaceru mieliśmy okazję podziwiać kwitnące kwiaty, poznać wiele gatunków roślin, a także obserwować dzikie zwierzęta zamieszkujące ogród w sercu miasta.
« powrót
-
Kategorie: Szkoła



