Aktualności
Zdrowe słodycze
30.04.2026Zdrowe słodycze? Czy to możliwe? Okazuje się, że tak! To, że można jeść zdrowo, a jednocześnie smacznie, udowodnili uczniowie klas 1-3 przygotowując zdrowe słodkości i poddając je ocenie - specjalnej komisji. Było smacznie, zdrowo i słodko! Gratulujemy uczestnikom pomysłowości i jesteśmy dumni, że w tak twórczy sposób możemy wspierać uczniów w kształtowaniu dobrych nawyków żywieniowych. Zapraszamy na fotorelację z konkursu.
« powrót
-
Kategorie: Szkoła



