Aktualności


Warsztaty „Szkoła w Dobrym klimacie”
27.04.2026

Czy w Krakowie fruwają czarne pszczoły? Czy bąk to to samo, co trzmiel? Który owad jest groźniejszy: osa czy szerszeń? A dlaczego można zrobić sok siłą własnych nóg? Co to jest ogród deszczowy? Czy skacząc na dmuchanym bananie można wyprodukować energię? Na te i inne pytania nasi uczniowie szukali odpowiedzi w trakcie Pikniku Ekologicznego zorganizowanego we współpracy z Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie w ramach projektu "Szkoła w dobrym klimacie", który odbył się 23 kwietnia w naszym ośrodku. Stanowiska edukacyjne przyciągały uwagę bogactwem eksponatów, doświadczeń, ciekawostek o wodzie, klimacie, bioróżnorodności i gospodarce obiegu zamkniętego w przyrodzie. A strefa aktywności z animacjami, klockami i angażującymi zabawami uszczęśliwiła wszystkich uczniów - i tych małych i tych dużych. Dziękujemy Zarządowi Zieleni Miejskiej za możliwość uczestniczenia w tak wartościowym przedsięwzięciu!

« powrót


Warsztaty „Szkoła w Dobrym klimacie”