Aktualności


Nie wyrzucaj – wykorzystaj!
25.04.2026

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach promujących postawy proekologiczne oraz kreatywne podejście do ponownego wykorzystania odpadów. Skupili się na nadaniu drugiego życia niepotrzebnym butelkom i słoikom. Poznali technikę decoupage, która pozwala w prosty sposób ozdabiać różne przedmioty i stworzyli w ten sposób wyjątkowe, kolorowe wazony, które mogą stanowić piękną dekorację wnętrz. Zresztą zobaczcie sami. 

« powrót