Aktualności
Konkurs recyklingowy "Nie wyrzucaj. Wykorzystaj"
12.03.2026
10 marca ogłosiliśmy zwycięzców naszego konkursu recyklingowego z serii „Nie wyrzucaj. Wykorzystaj”. Wyzwanie polegało na nadaniu drugiego życia starym płytom CD.
Kreatywność naszych wychowanków przerosła najśmielsze oczekiwania. Płyty, które zazwyczaj trafiają kosza zamieniły się w prawdziwe dzieła sztuki: od lśniących rybek i łapaczy snów po nowoczesne zegary.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
« powrót
-
Kategorie: Internat














