Aktualności
Wizyta w AGH
6.03.2026
Odkryliśmy nowe, ciekawe miejsce w Krakowie! 5 marca dziewczęta z gr. V i chłopcy z gr. I i III odwiedzili główny budynek AGH im. Stanisława Staszica.
W monumentalnym gmachu na korytarzach I i II piętra podziwialiśmy eksponaty ze zbiorów Muzeum Geologicznego WGGIOŚ AGH. Oglądaliśmy piękną i ciekawą kolekcję paleontologicznych skarbów i replik z Polski i całego świata. Na drugim piętrze czekał na nas "gość", dla którego tu przyjechaliśmy: wielki dinozaur - Tyranozau , którego uwielbiają studenci. Obok niego gad Protoceratops z jajkami - przyszłym potomstwem. Na koniec wracaliśmy windą zewnętrzną!
Największym entuzjastą okazał się Oskar Ch., który wykazał duże zainteresowanie i zachwyt. Jeszcze tu wrócimy, by zobaczyć pozostałe ekspozycje.
« powrót
-
Kategorie: Internat






















