Aktualności
Złota Liga - Turniej Hokeja
26.02.2026Za nami kolejne zawody z cyklu Złota Liga! Tym razem wychowankowie zmierzyli się w emocjonujących rozgrywkach hokeja. Nie brakowało sportowych emocji, ducha walki oraz świetnej współpracy zespołowej. Każda drużyna wykazała się dużym zaangażowaniem, determinacją i wolą zwycięstwa, a rywalizacja przebiegała w atmosferze zasad fair play.
Zawody były także doskonałą okazją do integracji oraz wspólnego spędzania czasu w aktywny sposób. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i już czekamy na kolejne sportowe zmagania w ramach Złotej Ligi!
« powrót
-
Kategorie: Internat


























.jpg)








