Aktualności


"Szkoła Promująca Bezpieczeństwo" Certyfikaty
10.12.2020

 

 

Program „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” jest jednym z elementów Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa, realizowanej od 2004 r. na terenie Krakowa przez Komendę Wojewódzką Policji.

 

Certyfikat Szkoła Promująca Bezpieczeństwo ma charakter honorowy.

Posiadacz Certyfikatu jest zobowiązany do dbania o bezpieczeństwo osób i mienia w swoim obiekcie, a także w jego najbliższym otoczeniu, stałej poprawy i podnoszenia poczucia bezpieczeństwa osób tam przebywających, a także do stałego monitorowania procesów związanych z realizacją projektu ZPB, na każdym z jego etapów.

 

Nasza szkoła przystąpiła do projektu w roku szkolnym 2011/2012 i już w październiku 2012r. uzyskaliśmy Certyfikat Szkoły Promującej Bezpieczeństwo.

Dwa lata później w 2014 r. po audycie związanym z realizacją zadań zawartych w Zintegrowanym Planie Działań, przeprowadzonym przez komisję z Komendy Wojewódzkiej Policji uzyskaliśmy przedłużenie Certyfikatu na kolejne 5 lat.

 

Dzięki permanentnym inwestycjom oraz modyfikacjom mającym na celu podniesienie bezpieczeństwa na terenie ośrodka, otrzymaliśmy certyfikat Lidera Projektu ''Szkoła Promująca Bezpieczeństwo".

 

 

 

 

« powrót


"Szkoła Promująca Bezpieczeństwo" Certyfikaty