Aktualności


Świętujemy Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn
27.03.2019

Pomysłowość młodzieży nie ma granic. Samorząd Internatu chciał uczcić w tym roku w niecodzienny sposób Święto Kobiet i Święto Mężczyzn.

11 marca 2019r. po raz pierwszy w historii Internatu zorganizowano wybory Miss i Mistera. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. Do konkursu zgłosiło się 8 kandydatów, z których wyłoniono 6 finalistów (3 dziewcząt i 3 chłopców). Nad prawidłowością wyborów czuwała komisja złożona z wychowawców: Pani Ewy Statek i Pani Karoliny Kilar oraz przedstawiciela wychowanków - Bartka Wróbla.
Uczestnicy rywalizacji prezentowali się w strojach wieczorowych, w zabawny sposób przedstawiali swoją osobę i pasje oraz brali udział w różnych konkurencjach punktowych: budowa najwyższej wieży z kubków, wiązanie krawata, obleczenie poduszki, taniec w parach z balonem i wiele innych.
Po obejrzeniu wszystkich prezentacji jury ogłosiło werdykt, na który wszyscy czekali z wielką niecierpliwością. Najwięcej punktów pośród dziewcząt uzyskała uczennica Kinga Sonik, a pośród chłopców – Oskar Klima i to oni będą piastować zaszczytną rolę Miss i Mistera Internatu przez najbliższy rok. Zwycięzcy otrzymali liczne gratulacje od zasiadających w jury wychowawców, kolegów i koleżanek a także upominki ufundowane przez Pana Macieja Gibskiego. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.
 

« powrót


Świętujemy Dzień Kobiet i Mężczyzn