Aktualności


Spektakle w Teatrze Współczesnym
18.03.2019

Dzięki uprzejmości Dyrekcji Teatru Współczesnego w Krakowie i serdecznej już trzyletniej współpracy z Panią Kierownik Biura Organizacji Widowni Martą Baran uczniowie naszej placówki zostali zaproszeni w roku szkolnym 2018/2019 na następujące spektakle:

 

6 maja 2019 roku uczniowie klas: 1zb, 2AP, 3BP, 3CP, 6za z nauczycielami: Renatą Sobczyszyn i Agatą Adamek, Beatą Gebauer, Zofią Rysiewicz obejrzeli spektakl pt. "Król lew".

 

 

5 kwietnia 2019 roku uczniowie klas: 1AP SPdP, 2AP SPdP, 6za SP z nauczycielami: Renatą Sobczyszyn i Agatą Adamek obejrzeli spektakl pt. "Królowa śniegu".

 

12 marca 2019 roku uczniowie klas: VIa, IIAP, IIIBP, IIICP z nauczycielami: Zofią Rysiewicz, Renatą Sobczyszyn, Jerzym Wieszczakiem obejrzeli spektakl pt. "Kamienie na szaniec".

 

7 marca 2019 roku klasy IVa, VIIIz z paniami Dorotą Ruchałą i Katarzyną Janotą obejrzały spektakl „Pan Twardowski”.

 

 

14 lutego 2019 roku klasy VIIIa i VIza z paniami Anną Wiśniewską i Agatą Adamek obejrzały spektakl „Pan Twardowski”. Na deskach teatru aktorzy wcielili się w bohaterów znanej legendy o szlachcicu Twardowskim mieszkającym w Krakowie w XVI wieku. Mistrz Twardowski sprzedał duszę diabłu w zamian za wielką wiedzę i znajomość magii…

 

 

9 stycznia 2019 roku  "Szatan z siódmej klasy" klasy:  IIIZA GIM, IIAP SPdP, IIIAP SPdP z paniami: Agnieszką Klubą, Renatą Sobczyszyn, Dorotą Brach.

 

10 września 2018 roku "Oskar i Pani Róża" klasy: IIAP, IIIAP, IIICP z paniami: Renatą Sobczyszyn, Dorotą Brach, Małgorzatą Babik.

 

Współpracę z Teatrem, podjęła pani Renata Sobczyszyn organizując wyjścia dla naszych uczniów.

« powrót