Aktualności


Uczestniczymy w projekcie Głównej Kwatery ZHP „Cztery pory roku”
24.03.2018

Na przełomie lutego i marca (26.02- 3.03.2018r.) harcerze z naszego Ośrodka spędzili tydzień na Mazurach, w Ośrodku „Perkoz” w Olsztynku. Wraz z innymi harcerzami „Nieprzetartego Szlaku”, którzy zjechali się z różnych stron Polski, uczestniczyli w kolejnym etapie projektu Głównej Kwatery ZHP pt. „Cztery pory roku”.
Każdy dzień pobytu wypełniony był różnymi zajęciami i atrakcjami.
W ciągu dnia odbywały się warsztaty: plastyczne, ekologiczne, przyrodnicze, muzyczne - nauka gry na instrumentach perkusyjnych. Wieczorami bawiliśmy się podczas harcerskich kominków. Mogliśmy także sprawdzić swoje siły i umiejętności na olimpiadzie sportowej oraz karaoke.
Odbyły się także bardzo ciekawe wycieczki, do Olsztyna i Olsztynka. W Olsztynie zwiedziliśmy Starówkę, wzięliśmy udział w lekcji muzealnej w Muzeum Przyrodniczym oraz obejrzeliśmy seans „Pokaz nocnego nieba” w Planetarium. W Olsztynku podziwialiśmy piękne wyroby ręczne w Hucie Szkła.
Dzień przed wyjazdem odbył się wernisaż, uroczysta kolacja oraz podsumowanie Projektu.
Otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy, koszulki, plecaczki, kubeczki oraz zeszyty z zadaniami do uzupełnienia.
Dziękujemy organizatorom za miło spędzony czas oraz zajęcia i wycieczki, dzięki którym mogliśmy poszerzyć naszą wiedzę i umiejętności. Wyjazd na długo pozostanie w naszej pamięci.
  

« powrót