Aktualności

Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt
31.03.2017

W ostatni dzień marca 2017 roku Reprezentacja Dziewczat z SOSW Nr 2 wzięła udział w turnieju piłki nożnej. Już w pierwszym meczu, który nasze Uczennice wygrały 8:1, pokazały, że nie będą latwymi rywalkami. Kolejny pilkarski bój stoczyly z reprezentacją Szymbarku. Długo utrzymywał się bezbramkowy remis, aż w końcu nasze Pilkarki zlamaly linię obrony przeciwniczek, zdobywając pierwszego gola. W drugiej połowie meczu podniosły wynik na 2:0. Radość jednak była przedwczesna, gdyż chwila nieuwagi (na 1 minutę przed zakończeniem spotkania) skutkowała utratą dwóch bramek. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2. Ostatni pojedynej Dziewczęta rozegrały z SOSW Nr 1. I ten mecz zakończył się remisem (2:2), co w ostatecznym rozrachunku dało nam wysokie, 2 miejsce. Gratujemy walki i rywalizacji w duchu fair play.

Reprezentacja SOSW Nr 2: Katarzyna Bobek, Sandra Mieszaniec, Oliwia Bober, Iwona Krzek oraz Nikola Ferlacka. Ponadto Katarzyna Bobek została wyróżniona za grę i będzie reprezentować naszą Szkołę, jako zawodniczka województwa Małopolskiego, na Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Słupsku. Dopingiem dzielnie wspierała Dziewczęta klasa IA.

Opiekę nad Uczniami sprawowały panie: Sylwia Kosałka oraz Izabela Włodarz.